IMG_7123

Привіт! Я – Олена Голоденко. Декілька років тому я зацікавилася виготовленням натурального мила та косметики для себе та своєї сім’ї. З моменту першого ярмарку, де я представляла власноруч виготовлену косметику, минуло майже 3 роки, а цікаве хоббі перетворилося не лише на задоволення й експеримент, а на улюблену роботу. Відтак, у нашому місті сьогодні працює Майстерня Green Valerie, де ви зможете придбати продукцію винятково ручної роботи, у яку я і моя команда вкладаємо усю нашу любов і натхнення. У Майстерні ми не виготовляємо продукції великими партіями (максимум 10 одиниць). Саме тому ви отримуєте гарантовано свіжий продукт із компонентів природного походження: олій, відварів, гідролатів, натуральних соків, трав, екстрактів та інших сертифікованих активних компонентів.

Ми принципово не використовуємо для виробництва нашої косметики синтетичних віддушок (ароматизаторів) та фарбників, замінюючи їх натуральними ефірними оліями та природними кольорами, які отримуємо з рослин.

Ми не додаємо шкідливих консервантів, натомість у наших засобах містяться винятково харчові та рослинні компоненти. Саме тому наша косметика має короткий термін придатності (до 6 міс.) і зберігається в холодильнику.

Незважаючи на те, що у нас невеличке виробництво, ми намагаємося виконати ваші замовлення максимально швидко (1-3 дні) і брати до уваги ваші індивідуальні потреби й побажання до замовлень.

У нас ви можете знайти засоби для тіла, обличчя, волосся, натуральнее мило, рослинні олії тощо.

Якщо ви бажаєте порадувати себе та свою родину якісною і безпечною косметикою, залюбки вам допоможемо!

Ласкаво просимо у Майстерню Green Valerie!