IMG_7123

Привіт! Раді вас вітати на нашій сторінці!
Green Valerie – це невелика Майстерня з виготовлення натуральної косметики, розташована у м. Луцьку. Ми пропонуємо вам продукцію винятково ручної роботи, у яку вкладаємо усю нашу любов і натхнення.
Майстерня виготовляє товари одразу після вашого замовлення. Ми не виготовляємо продукції великими партіями. Саме тому ви отримуєте максимально свіжий продукт із компонентів природного походження: олій, відварів, гідролатів, натуральних соків, трав, екстрактів та інших сертифікованих активних компонентів.
Ми принципово не використовуємо для виробництва нашої косметики синтетичних віддушок (ароматизаторів) та фарбників, замінюючи їх натуральними ефірними оліями та природними кольорами, які отримуємо з рослин.
Ми не використовуємо шкідливих консервантів, натомість додаємо у наші засоби харчові та рослинні компоненти – саме тому наша косметика має короткий термін придатності (до 6 міс.) та зберігається в холодильнику.
Незважаючи на те, що у нас дуже маленьке виробництво, ми намагаємося виконати ваші замовлення максимально швидко (1-3 дні) і брати до уваги ваші індивідуальні потреби й побажання до замовлень.
Якщо ви бажаєте порадувати себе та свою родину якісною і безпечною косметикою, залюбки вам допоможемо!

Ласкаво просимо у Майстерню Green Valerie!