IMG_6934
IMG_6907

Муслінова серветка для очищення шкіри

45.00 грн

5 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 відгуків клієнта)
 • Доповнює процедуру очищення шкіри
 • Вирівнює рельєф шкіри, очищує шкіру від «чорних цяток»
 • Зменшує потребу у використанні пілінгів та косметичних чистках
 • Покращує проникнення косметичних засобів у шкіру

Муслінова серветка допоможе вам у догляді за шкірою обличчя та декольте.

Муслін – це органічна бавовна спеціального полотняного сплетіння.
Така серветка допомагає очищувати шкіру, м’яко відлущуючи мертві клітини, покращуючи кровообіг та стимулюючи клітинне оновлення шкіри. Завдяки їй процес очищення шкіри стає ретельнішим, при цьому не порушуються pH та бар’єрний шар шкіри.
Регулярне вечірнє очищення шкіри за допомогою муслінової серветки сприятиме вирівнюванню рельєфу, зменшить кількість комедонів (чорних цяток), покращить проникнення косметичних засобів (кремів, масок, сироваток).
Муслінові серветки значно покращують очищення шкіри, якщо ви користуєтесь гідрофільними оліями, добре змивають маски для обличчя, а також доповнюють дію м’яких очисників для шкіри.
Також муслінові серветки добре використовувати замість полотенець: вона добре вбирає воду і ніжна для шкіри. В такому разі добре мати набір з декількох серветок.

Опис товару

ЯК ОЧИЩУВАТИ ШКІРУ ЗА ДОПОМОГОЮ СЕРВЕТОК?

Добре змочіть серветку. Обережними рухами по масажних лініях від центра до периферії протріть обличчя. Повторіть процедуру декілька раз. Не розтягуйте шкіру.

 • При використанні гідрофільної чи звичайної олії для очищення шкіри. Ретельно розподіліть олію по шкірі. Змийте її за допомогою муслінової серветки.
 • При використанні пінних засобів. Вмийте обличчя звичайним способом за допомогою пінки, гелю чи мусу, після чого нанесіть додаткову порцію вашого засобу для вмивання на серветку й очистіть шкіру повторно разом із серветкою.
 • Якщо ви користуєтесь декоративною косметикою, то очищення краще проводити у 2 етапи. Спочатку очистіть шкіру за допомогою гідрофільної або звичайної олії, після чого завершіть процедуру з допомогою серветки та м’якого очисного пінного засобу.

Не використовуйте серветку для ділянки навколо очей.

Після очищення ретельно промийте серветку під проточною водою і висушіть.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: купероз, надмірна чутливість шкіри, пошкоджений роговий шар, акне, дерматологічні захворювання шкіри.
Розмір: 16*16 см.

Склад: 100% бавовна.

2 відгуків для Муслінова серветка для очищення шкіри

 1. 5 з 5

  :

  Маю 2 серветки різних видів сплетіння. Як я могла обходитись без них раніше- часто питаю себе))
  Серветка ніжно доочищує шкіру обличчя, ніби бережно шліфує її. Добре нею змивати мою улюблену Альгінатну зелену маску для обличчя.
  Коли її розігріти в гарячій воді – дуже ефективно очищує пори від шкірного себуму. Пори чисті і не забиті – в результаті маю поступове звуження природнім шляхом.
  Ніяких скрабів для обличчя (які деруть шкіру!!) не використовую – серветка найніжніше очищує моє обличчя.
  Оленко, дякую за таку мою улюблену тепер знахідку!

  • :

   Оксано, дякуємо дуже за відгуки!

  • :

   Оксано, вам дякуємо за довіру!

 2. 5 з 5

  :

  Дуже крута серветка. За тиждень використання шкіра наче відшліфувалась і пройшли усі дрібні підсипання на підборідді. Пілінг з фруктовими кислотами цієї фірми теж тепер змиваю цією серветкою.

Залишити коментар

Додати відгук

очистити формиНадіслати