Відображаються усі з 14 результатів

Відсутній на складі

Oil-комплекс для волосся з олією броколі

185.00 

Дія:

 • Запобігає сухості та посіченості волосся.
 • Знижує ступінь травмування волосся від негативних термічних, хімічних та механічних факторів (фени, праски, ультрафіолет, розчісування, фарбування).
 • При регулярному використанні надає блиску, полегшує розчісування та робить волосся гладшим.

Oil-комплекс для волосся – це поєднання найдієвіших олій для догляду за хвостовою частиною волосся, які захищають його від пошкоджень. Не містить силіконів та мінеральних масел.

 • Олія насіння броколі робить волосся м’яким та шовковистим. Захисну дію цієї олії порівнюють з силіконами: вона значно полегшує розчісування, не обтяжуючи волосся.
 • Олія жожоба містить комплекс амінокислот, які входять до складу білків рослини, що нагадують за структурою колаген. Завдяки цим білкам волосся набуває пружності, а захисна невидима плівка (яка дихає, на відміну від силіконів) утримує всередині волосся вологу та захищає його від впливу несприятливих зовнішніх факторів.
 • Олія аргани, авокадо та виноградних кісточок захищають волосся від несприятливих факторів (ультрафіолету, високих температур); відновлюють структуру волосся, ефективно пригладжуючи лусочки; надають волоссю блиску.

 

Відсутній на складі

Oil-комплекс для шкіри голови

195.00 

Дія:

 • Запобігає випадінню волосся та сприяє його росту.
 • Нормалізує функції сальних залоз та зменшує виділення шкірного сала (себуму).
 • Має антисептичну дію, сприяє зменшенню лупи.
 • При регулярному використанні в комплексі із натуральним шампунем зменшує частоту миття волосся.

Олія чорного кмину має протизапальну дію, лікує грибкові захворювання, сприяє регенеруванню клітин шкіри та зміцнює волосяні цибулинки. Воно здатне нормалізувати кількість кисню в шкірі голови, покращити живлення волосяних фолікулів. Олія зменшує кількість лупи, прояви себореї, пришвидшує ріст волосся та зменшує їх випадіння.

Конопляна олія містить велику кількість ненасичених жирних кислот, вітаміни, мікроелементи та амінокислоти. Вона значно покращує стан шкіри голови, зменшує випадіння.

Сірка оптимізує секрецію сальних залоз, мінералізує шкіру і злегка відлущує, внаслідок чого шкірні покриви очищуються. Сірка також має антибактеріальні і протипаразитарні властивості.

Відсутній на складі

Альгінатний шампунь для зміцнення волосся з морськими водоростями та авокадо

95.00 175.00 

Дія:

 • Мяке очищення для будь-якого типу волосся
 • Зменшує випадіння та сприяє росту нового волосся

Альгінатний шампунь виготовлений з натурального згущувача альгінат натрію, який отримують з бурих водоростей. Його цінність зумовлена вмістом альгінової кислоти: вона здатна утримувати вологу в середині волосини надавати йому гладкості.
Природні мінеральні компоненти водоростей проникають всередину волосяної цибулини, живлять її та запобігають випадінню волосся, а також стимулюють його ріст.

Олія авокадо ефективно захищає волосся від негативного впливу довкілля, зокрема від ультрафіолету та вітру, надає волоссю блиску та сили.

 

Переваги наших шампунів:

 • В шампуні використано м’які поверхнево-активні речовини натурального походження (глюкаміди, глюкозиди), отримані з цукру, кокосового та пальмового масел. Вони не подразнюють шкіру, не містять окису етилену та сульфатів, є біорозкладними (індекс відновлення вуглецю 94-95%).
 • Шампунь не містить силіконів – дешевих синтетичних косметичних складників, які утворюють на поверхні волосся плівку, яка не дає змоги порам шкіри дихати. Така плівка дає короткотривалий ефект гладкості, але надалі призводить до погіршення стану волосся (тьмяність, ламкість).
 • Шампунь містить натуральні рослинні та ефірні олії, завдяки чому волосся зміцнюється та оздоровлюється.
 • Шампунь не містить штучних ароматизаторів та барвників, які можуть викликати алергії та подразнення на шкірі, натомість кольори отримані за допомогою натуральних компонентів (морські водорості, голуба глина, обліпихова олія, трави).
Відсутній на складі

Бальзам для волосся “Зволоження та живлення” з маслом кокоса та пшеничними протеїнами

55.00 185.00 
 • Бальзам не містить сульфатів, силіконів, синтетичних ароматизаторів та барвників.
 • Захищає волосся від негативних факторів зовнішнього середовища.
 • Зволожує та пом’якшує волосся.
 • Надає природного блиску та міцності.

Бальзам на основі нерафінованого масла кокоса та пшеничних протеїнів насичує волосся вологою та поживними компонентами, відновлює його структуру, а також захищає від зовнішніх подразників.
При регулярному використанні бальзаму волосся набуває помітної гладкості, зменшується ламкість та посіченість.

Кокосове масло – одне з небагатьох, що здатне проникати крізь кутикулу в середину волосини, завдяки чому відновлює його по усій довжині, надає пружності та гладкості.

Пшеничні протеїни — це білкові молекули, які здатні проникати всередину волосини, заповнюючи зсередини пошкоджені ділянки та відновлюючи його структуру. Пшеничні протеїни містять амінокислоту цистеїн, завдяки чому вони легко приєднуються до волосся, надовго утримуючи вологу. Пшеничні протеїни значно зменшують негативні наслідки агресивних лужних впливів: миття, фарбування, висвітлення тощо. Також протеїни пшениці, як і колаген, створюють на поверхні волосся захисну плівку, яка добре зволожує волосся та запобігає надмірному випаровуванню вологи, виконують функцію антистатика.

Фітостероли насіння гірчиці Крамбе покращують еластичність та зволоженість волосся. Після декількох використань цього компоненту, волосся стає гладшим й значно краще розчісується.

Бальзам не містить силіконів, мінеральних масел, PEG. Гладкість волоссю у нашому бальзамі надають рослинні олії, природні полісахариди, натуральні зволожувачі та молочна кислота. Ці компоненти живлять волосся, запобігають сухості та ламкості.

 

Відсутній на складі

Бальзам-термозахист для волосся з обліпихою та апельсином

55.00 185.00 
 • Захищає волосся від впливу високих температур (фен, плойка, праска тощо), ультрафіолету, вітру.
 • Відновлює пошкоджене, фарбоване, сухе, ламке волосся.
 • Запобігає утворенню посічених кінчиків.

Бальзам пригладжує кутикулу волосся після миття, надає йому м’якості, еластичності та блиску. Завдяки вмісту олії обліпихи та провітаміну В5, забезпечує ефективний захист від травмування волосся засобами для вкладання (фени, праски), а також від вітру та ультрафіолету.

Обліпихова олія створює на поверхні волосини захисну плівку, яка запобігає пересушуванню під час нагрівання (фен, плойка), а також захищає волосся від ультрафіолетового випромінювання.

Фітостероли насіння гірчиці Крамбе покращують еластичність та зволоженість волосся. Після декількох використань цього компоненту, волосся стає гладшим й значно краще розчісується.

Кокосове масло одне з небагатьох, що здатне проникати крізь кутикулу в середину стержня волосини, завдяки чому відновлює його по усій довжині, надає пружності та гладкості.

Олія мигдалю солодкого зволожуює та захищає кожну волосинку, надає природної гладкості.

Апельсин надає волоссю гладкості та гарного блиску!

Бальзам не містить силіконів, мінеральних масел, PEG. Гладкість волоссю у нашому бальзамі надають рослинні олії, природні полісахариди, натуральні зволожувачі та молочна кислота. Ці компоненти живлять волосся, запобігають сухості та ламкості.

Відсутній на складі

Відновлювальна маска для волосся з маслом кокоса, маслом какао та пшеничними протеїнами

105.00 215.00 

Дія:

 • Зволожує пошкоджене, сухе та ламке волосся.
 • Надає волоссю м’якості та запобігає утворенню посічених кінчиків.
 • Живить волосся та покриває його тонкою плівкою, захищаючи від втрати вологи. 

Відновлювальна маска розроблена спеціально для хвостової частини волосся, яка найбільше страждає від частого миття та фену.

Масло какао містить пальмітинову, стеаринову та олеїнову жирні кислоти, завдяки чому добре утримує вологу всередині волосся, надає волоссю блиску та гладкості.

Пшеничні протеїни – це білкові молекули, які здатні проникати всередину волосини, заповнюючи пошкоджені ділянки та відновлюючи його структуру. Пшеничні протеїни містять амінокислоту цистеїн, завдяки чому вони легко приєднуються до волосся, надовго утримуючи вологу. Пшеничні протеїни значно зменшують негативні наслідки агресивних лужних впливів: миття, фарбування, висвітлення тощо. Також протеїни пшениці, як і колаген, створюють на поверхні волосся захисну плівку, яка добре зволожує волосся та запобігає надмірному випаровуванню вологи, виконують функцію антистатика.

Фітостероли насіння гірчиці Крамбе покращують еластичність та зволоженість волосся. Після декількох використань цього компоненту, волосся стає гладшим й значно краще розчісується.
Сірка – важливий мінерал для краси волосся. Вона сприяє синтезу білка кератину, з якого на 97% складається волосся. Сірка надає волоссю міцності, гладкості, відновлює його.

Кокосове масло – одне з небагатьох, що здатне проникати крізь кутикулу в середину стрижня волосини, завдяки чому відновлює його по усій довжині, надає пружності та гладкості.

Олія насіння льону містить велику кількість ненасичених жирних кислот (вітамін F), а також вітаміни А, В та Е, завдяки чому повертає волоссю природний блиск та силу.

 

Відсутній на складі

Відновлювальний шампунь з олією жожоба та пшеничними протеїнами

95.00 165.00 

Дія:

 • Шампунь м’яко очищує волосся та шкіру голови, надає блиску.
 • Відновлює пошкоджене фарбуванням, висвітлюванням чи хімічною завивкою волосся. Добре підійде для сухого у хвостовій частині волосся, пошкодженого фарбуванням і термічними впливами.
 • Підходить для людей із надмірною чутливістю шкіри голови та з сухою себореєю.

 

Відновлювальний шампунь має підкислений pH (4,5), завдяки чому дуже добре підходить для сухого фарбованого волосся. Не містить сульфатів, парабенів, силіконів, мінеральних масел та інших агресивних для шкіри компонентів.

Олія жожоба містить комплекс амінокислот, які входять до складу білків рослини, що нагадують за структурою колаген. Завдяки цим білкам волосся набуває пружності, а захисна невидима плівка (яка дихає, на відміну від силіконів) утримує всередині волосся вологу та захищає його від впливу несприятливих зовнішніх факторів.

Пшеничні протеїни – це білкові молекули, які здатні проникати всередину волосини, заповнюючи зсередини пошкоджені ділянки та відновлюючи його структуру. Пшеничні протеїни значно зменшують негативні наслідки агресивних лужних впливів: миття, фарбування, висвітлення тощо. Також протеїни пшениці, як і колаген, створюють на поверхні волосся захисну плівку, яка добре зволожує волосся та запобігає надмірному випаровуванню вологи, виконують функцію антистатика.

Переваги наших шампунів:

 • В шампуні використано м’які поверхнево-активні речовини натурального походження (глюкаміди, глюкозиди), отримані з цукру, кокосового та пальмового масел. Вони не подразнюють шкіру, не містять окису етилену та сульфатів, є біорозкладними (індекс відновлення вуглецю 94-95%).
 • Шампунь не містить силіконів – дешевих синтетичних косметичних складників, які утворюють на поверхні волосся плівку, яка не дає змоги порам шкіри дихати. Така плівка дає короткотривалий ефект гладкості, але надалі призводить до погіршення стану волосся (тьмяність, ламкість).
 • Шампунь містить натуральні рослинні та ефірні олії, завдяки чому волосся зміцнюється та оздоровлюється.Шампунь не містить штучних ароматизаторів та барвників, які можуть викликати алергії та подразнення на шкірі, натомість кольори отримані за допомогою натуральних компонентів (морські водорості, голуба глина, обліпихова олія, трави).
Відсутній на складі

Віск-масло для волосся

115.00 
 • Захищає волосся під час миття
 • Відновлює волосся
 • Запобігає сухості та посіченості
 • Не містить силіконів
 • Не містить компонентів тваринного походження (Vegan)

Віск-масло захищає волосся його від шкідливих  зовнішніх факторів: укладки, вітру, ультрафіолету, розчісування. Регулярне використання воску допоможе запобігти посіченості кінців, надасть волоссю гладкості та м’якості.

Кінчики волосся надзвичайно вразливі. Чим довше волосся, тим важче запобігти посіченості кінців. Аби цього не сталося, слід регулярно зволожувати волосся та доглядати за ним. Найкраще використовувати віск перед миттям. Чому саме таким способом?  Біля коренів волосся масніє швидко, а кінці залишаються сухими. Якщо хвостову частину перед миттям покривати тонким шаром з масел та воску, то така ліпідна плівка захищатиме їх від впливу поверхнево-активних речовин та гарячої води.
Також віск-масло можна використовувати після миття і не змивати.

Регулярне використання такого воску допоможе запобігти посіченості кінців, надасть волоссю гладкості та  здорового блиску!

Відсутній на складі

Дитячий фізіологічний засіб для очищення тіла та волосся з ромашкою та лавандою

95.00 165.00 

Дія:

 • Не порушує бар’єрної функції шкіри.
 • М’яко очищує волосся та шкіру голови, надає волоссю м’якості
 • Підходить для немовлят, людей із надмірною чутливістю шкіри.
 • Не подразнює очі.
 • Не містить сульфатів.

 

Ніжний фізіологічний дитячий засіб підходить для очищення тіла та волосся. Він не подразнює і не пересушує вразливу дитячу шкіру, робить волосся м’яким.

Ромашка — прекрасний загоювальний і протизапальний засіб: вона знімає подразнення, пом’якшує, зволожує і розгладжує шкіру. 

Ефірна олія лаванди заспокоює, знімає напругу та налаштовує на сон.

Також можна використовувати як шампунь дорослим з надмірною чутливістю шкіри голови та сухою себореєю.

 

Перевага фізіологічного засобу для купання:

 • У засобі використано м’які поверхнево-активні речовини натурального походження (глюкаміди, глюкозиди), отримані з цукру, кокосового та пальмового масел. Вони не подразнюють шкіру, не містять окису етилену та сульфатів, є біорозкладними (індекс відновлення вуглецю 94-95%).
 • Шампунь не містить штучних ароматизаторів та барвників, які можуть викликати алергії та подразнення на шкірі, натомість кольори отримані за допомогою натуральних компонентів (морські водорості, голуба глина, обліпихова олія, трави).

 

Відсутній на складі

Зміцнювальна альгінатна маска для волосся з авокадо та морськими водоростями

115.00 235.00 
 • Зміцнює корені, надає волоссю густоти та міцності.
 • Зменшує випадіння волосся та сприяє його росту.
 • Зволожує волосся та надає йому гладкості.

До складу альгінатної маски входять найдієвіші компоненти, які запобігають випадінню волосся та зміцнюють його.

 • Олію авокадо отримують методом холодного пресування зі стиглих плодів. Вона має високу проникну здатність, завдяки чому ефективно зволожує шкіру голови. Багата на лецитин, хлорофіл, фітостероли, олія авокадо зміцнює волосся, надає йому блиску та еластичності, зменшує випадіння.
 • Ламінарія – це бура морська водорость, яка містить багато органічних та мінеральних сполук. Вона живить волосяні цибулинки, активізуючи ріст нового волосся.
 • Маска містить альгінат натрію, цінність якого зумовлена вмістом альгінової кислоти: вона здатна утримувати вологу всередині волосини та зміцнювати колагенові волокна. Альгінат натрію отримують з червоних та бурих водоростей, що добувають в акваторіях Філіппін та Індонезії. Природні мінеральні компоненти водоростей проникають всередину волосяної цибулини, живлять її та перешкоджають випадінню волосся, а також стимулюють його ріст.
 • Спіруліна і хлорела, багаті на вітаміни та мікроелементи, покращують стан шкіри голови, сприяють росту волосся.
 • Сірка – важливий мінерал для шкіри та волосся – робить волосся міцним, блискучим та гладеньким. Ми використовуємо органічну сірку (MSM), яку отримують з морської води.
 • Натуральні ефірні олії розмарину, базиліка, евкаліпту та шавлії надають волоссю блиску, зменшують випадіння.
Відсутній на складі

Марокканський шампунь з вулканічною глиною Гассул та олією аргани

115.00 225.00 

Дія:

Мяке очищення для будь-якого типу волосся

Зменшує випадіння та сприяє росту нового волосся

 

Марокканський шампунь поєднав у собі унікальні природні компоненти для догляду за волоссям – вулканічну глину Гассул, арганову олію, відвар мильних горіхів та пшеничні протеїни, –  які зміцнюють волосся, значно покращують його стан та вигляд. Він дуже бережно очищує шкіру голови і, на відміну від інших глиняних шампунів, не сушить хвостову частину волосся. Завдяки тому, що основа шампуню – це природні компоненти, які мають очищувальну дію (відвар мильних горіхів та глина Гассул), кількість ПАР у засобі мінімальна.

Гассул – це унікальна вулканічна глина, яка добувається тільки в Атлаських горах в Марокко. В цій глині міститься багато кремнію, магнію, заліза, цинку, кальцію, калію, натрію тощо. Усі ці мінерали дуже важливі для підтримки здоров’я шкіри і волосся. Вона добре очищує шкіру голови від забруднень і відмерлих клітин, зменшує прояви лупи та лущення шкіри. Окрім того, марокканська глина надає волоссю помітної гладкості та шовковистості.

Олія аргани, як і глина Гассул, виготовляється в Марокко. Вона цінується за вміст незамінних моно- і поліненасичених жирних кислот. Арганова олія відмінно живить та зволожує волосся, його структура відновлюється, набуває блиску і міцності.

Мильні горіхи – це плоди (ягоди) мильного дерева Sapindus. Сучасна наукова назва рослини походить  від лат. sapo – мило і indicus – індійський, що дослівно означає «індійське мило». Це 100% натуральний рослинний мийний засіб, який не викликає алергій, оздоровлює волосся, а також має низький рівень pH (що дуже важливо для надання волоссю гладкості). Мийні властивості плодів цього дерева обумовлені високим вмістом сапонінів (натуральних піноутворювачів) – до 38%.

Пшеничні протеїни – це білкові молекули, які здатні проникати всередину волосини, заповнюючи пошкоджені ділянки та відновлюючи його структуру. Пшеничні протеїни значно зменшують негативні наслідки агресивних лужних впливів: миття, фарбування, висвітлення тощо. Також протеїни пшениці створюють на поверхні волосся захисну плівку, яка добре зволожує волосся та запобігає надмірному випаровуванню вологи, а також виконує функцію антистатика.

Переваги наших шампунів:

В шампуні використано м’які поверхнево-активні речовини натурального походження (глюкаміди, глюкозиди), отримані з цукру, кокосового та пальмового масел. Вони не подразнюють шкіру, не містять окису етилену та сульфатів, є біорозкладними (індекс відновлення вуглецю 94-95%).

Шампунь не містить силіконів – дешевих синтетичних косметичних складників, які утворюють на поверхні волосся плівку, яка не дає змоги порам шкіри дихати. Така плівка дає короткотривалий ефект гладкості, але надалі призводить до погіршення стану волосся (тьмяність, ламкість).

Шампунь містить натуральні рослинні та ефірні олії, завдяки чому волосся зміцнюється та оздоровлюється.

Шампунь не містить штучних ароматизаторів та барвників, які можуть викликати алергії та подразнення на шкірі, натомість кольори отримані за допомогою натуральних компонентів (морські водорості, голуба глина, обліпихова олія, трави).

Відсутній на складі

Маска-скраб для шкіри голови з морською сіллю, кропивою та евкаліптом

55.00 185.00 

Глибоке очищення шкіри голови.
Оздоровлення шкіри голови.

 

Маска-скраб для шкіри голови на основі морської солі і трав глибоко очищує шкіру голови та відлущує відмерлі клітини. Як результат, шкіра дихає, покращується кровообіг та зменшуються прояви лупи.
Завдяки глибокому очищенню пор під час скрабування, активні компоненти маски-скрабу проникають в глибші шари епідермісузміцнюючи волосяні цибулинки та сприяючи росту нового волосся.

Скраб містить сірку – мікроелемент, який бере участь у будівництві білка кератину, без якого волосся і шкірний покрив не мають можливості нормально розвиватися. Саме сірка є основним джерелом гладкості і блиску волосся.

Які переваги має маски-скраб для шкіри голови Green Valerie?

 • Скраб легко промивається шампунем, не залишаючи по собі відчуття жирності.
 • Скраб містить морську сіль дуже дрібного помелу і пудри трав, завдяки чому відлущування відбувається м’яко, не травмуючи шкіри.
Відсутній на складі

Себорегулюючий шампунь з голубою кембрійською глиною та розмарином

85.00 145.00 

Не містить сульфатів, парабенів, силіконів, мінеральних масел та інших агресивних для шкіри компонентів.
– Сприяє зменшенню жирності шкіри голови
– Зміцнює волосся
Шампунь відноситься до класу космецевтики (має лікувальний ефект), але може використовуватись і при звичайній надмірній жирності шкіри голови.
Добре очищує шкіру голову, не порушуючи її pH. Заспокоює та зволожує шкіру голови. Має кератолічну дію (відлущує поверхневій шар епідермісу), в результаті чого допомагає у боротьбі із лупою (себореєю), а також активізує обмінні процеси в шкірі.

Голуба кембрійська глина абсорбує шкірне сало, звужує пори, сприяє зміцненню волосся.
Олія виноградної кісточки надає волоссю гладкості, не обтяжуючи його та не залишаючи на ньому жирної плівки.
Сірка – важливий компонент на шляху відновлення волосся. Сірка входить до складу шкірного сала та приймає участь у формуванні кератину – білка, з якого утворене саме волосся. Також сірка оптимізує секрецію сальних залоз, мінералізує шкіру і злегка відлущує, в результаті чого шкірні покриви очищуються і шкіра «дихає».
Комбінація ефірних олій розмарину, лимону та чайного дерева має протизапальну дію, зменшує гіперсекрецію шкірного сала.Також ці ефірні олії надають блиску та гладкості волоссю.
Ментол заспокоює та освіжає шкіру голови.

 

Відсутній на складі

Трав’яний шампунь з конопляною олією

95.00 165.00 

Трав’яний шампунь з конопляною олією – це оновлена версія Трав’яного шампуню з шавлією та евкаліптом

Дія:

 • Для нормального волосся та схильної до жирності шкіри голови
 • Не містить сульфатів, парабенів, силіконів, мінеральних масел, мікропластику, PEG, продуктів тваринного походження

Трав’яний шампунь має м’яку очисну та антибактеріальну дію, нормалізує роботу сальних залоз.

Конопляна олія містить велику кількість ненасичених жирних кислот, вітаміни, мікроелементи та амінокислоти. Вона захищає волосся від втрати вологи, відновлює та пом’якшує його.

Шавлія містить велику кількість фітонцидів (біологічно активних речовин, що пригнічують зростання і розвиток бактерій, мікроскопічних грибів), флавоноїди та дубильні речовини. Вона чинить протизапальну, антимікробну, загальнозміцнювальну дію. Шавлія добре підходить для схильної до жирності і лупи шкіри голови, а також сприяю росту нового волосся.

Евкаліпт стимулює ріст волосся завдяки активізації кровообігу. Окрім того, евкаліпт, як і шавлія, має антисептичну дію, завдяки чому зменшує лупу, подразнення та свербіж шкіри голови.

Олія м’яти продовжує свіжість шкіри голови.
Шампунь виготовляється з відвару кропиви та мати-й-мачухи, які значно зміцнюють волосся.

Переваги наших шампунів:

 • В шампуні використано м’які поверхнево-активні речовини натурального походження (глюкаміди, глюкозиди), отримані з цукру, кокосового та пальмового масел. Вони не подразнюють шкіру, не містять окису етилену та сульфатів, є біорозкладними (індекс відновлення вуглецю 94-95%).
 • Шампунь не містить силіконів – дешевих синтетичних косметичних складників, які утворюють на поверхні волосся плівку, яка не дає змоги порам шкіри дихати. Така плівка дає короткотривалий ефект гладкості, але надалі призводить до погіршення стану волосся (тьмяність, ламкість).
 • Шампунь містить натуральні рослинні та ефірні олії, завдяки чому волосся зміцнюється та оздоровлюється.
 • Шампунь не містить штучних ароматизаторів та барвників, які можуть викликати алергії та подразнення на шкірі, натомість кольори отримані за допомогою натуральних компонентів.