Відображаються усі з 6 результатів

Відсутній на складі

Альгінатний шампунь для зміцнення волосся з морськими водоростями та авокадо

95.00 175.00 

Дія:

 • Мяке очищення для будь-якого типу волосся
 • Зменшує випадіння та сприяє росту нового волосся

Альгінатний шампунь виготовлений з натурального згущувача альгінат натрію, який отримують з бурих водоростей. Його цінність зумовлена вмістом альгінової кислоти: вона здатна утримувати вологу в середині волосини надавати йому гладкості.
Природні мінеральні компоненти водоростей проникають всередину волосяної цибулини, живлять її та запобігають випадінню волосся, а також стимулюють його ріст.

Олія авокадо ефективно захищає волосся від негативного впливу довкілля, зокрема від ультрафіолету та вітру, надає волоссю блиску та сили.

 

Переваги наших шампунів:

 • В шампуні використано м’які поверхнево-активні речовини натурального походження (глюкаміди, глюкозиди), отримані з цукру, кокосового та пальмового масел. Вони не подразнюють шкіру, не містять окису етилену та сульфатів, є біорозкладними (індекс відновлення вуглецю 94-95%).
 • Шампунь не містить силіконів – дешевих синтетичних косметичних складників, які утворюють на поверхні волосся плівку, яка не дає змоги порам шкіри дихати. Така плівка дає короткотривалий ефект гладкості, але надалі призводить до погіршення стану волосся (тьмяність, ламкість).
 • Шампунь містить натуральні рослинні та ефірні олії, завдяки чому волосся зміцнюється та оздоровлюється.
 • Шампунь не містить штучних ароматизаторів та барвників, які можуть викликати алергії та подразнення на шкірі, натомість кольори отримані за допомогою натуральних компонентів (морські водорості, голуба глина, обліпихова олія, трави).
Відсутній на складі

Відновлювальний шампунь з олією жожоба та пшеничними протеїнами

95.00 165.00 

Дія:

 • Шампунь м’яко очищує волосся та шкіру голови, надає блиску.
 • Відновлює пошкоджене фарбуванням, висвітлюванням чи хімічною завивкою волосся. Добре підійде для сухого у хвостовій частині волосся, пошкодженого фарбуванням і термічними впливами.
 • Підходить для людей із надмірною чутливістю шкіри голови та з сухою себореєю.

 

Відновлювальний шампунь має підкислений pH (4,5), завдяки чому дуже добре підходить для сухого фарбованого волосся. Не містить сульфатів, парабенів, силіконів, мінеральних масел та інших агресивних для шкіри компонентів.

Олія жожоба містить комплекс амінокислот, які входять до складу білків рослини, що нагадують за структурою колаген. Завдяки цим білкам волосся набуває пружності, а захисна невидима плівка (яка дихає, на відміну від силіконів) утримує всередині волосся вологу та захищає його від впливу несприятливих зовнішніх факторів.

Пшеничні протеїни – це білкові молекули, які здатні проникати всередину волосини, заповнюючи зсередини пошкоджені ділянки та відновлюючи його структуру. Пшеничні протеїни значно зменшують негативні наслідки агресивних лужних впливів: миття, фарбування, висвітлення тощо. Також протеїни пшениці, як і колаген, створюють на поверхні волосся захисну плівку, яка добре зволожує волосся та запобігає надмірному випаровуванню вологи, виконують функцію антистатика.

Переваги наших шампунів:

 • В шампуні використано м’які поверхнево-активні речовини натурального походження (глюкаміди, глюкозиди), отримані з цукру, кокосового та пальмового масел. Вони не подразнюють шкіру, не містять окису етилену та сульфатів, є біорозкладними (індекс відновлення вуглецю 94-95%).
 • Шампунь не містить силіконів – дешевих синтетичних косметичних складників, які утворюють на поверхні волосся плівку, яка не дає змоги порам шкіри дихати. Така плівка дає короткотривалий ефект гладкості, але надалі призводить до погіршення стану волосся (тьмяність, ламкість).
 • Шампунь містить натуральні рослинні та ефірні олії, завдяки чому волосся зміцнюється та оздоровлюється.Шампунь не містить штучних ароматизаторів та барвників, які можуть викликати алергії та подразнення на шкірі, натомість кольори отримані за допомогою натуральних компонентів (морські водорості, голуба глина, обліпихова олія, трави).
Відсутній на складі

Дитячий фізіологічний засіб для очищення тіла та волосся з ромашкою та лавандою

95.00 165.00 

Дія:

 • Не порушує бар’єрної функції шкіри.
 • М’яко очищує волосся та шкіру голови, надає волоссю м’якості
 • Підходить для немовлят, людей із надмірною чутливістю шкіри.
 • Не подразнює очі.
 • Не містить сульфатів.

 

Ніжний фізіологічний дитячий засіб підходить для очищення тіла та волосся. Він не подразнює і не пересушує вразливу дитячу шкіру, робить волосся м’яким.

Ромашка — прекрасний загоювальний і протизапальний засіб: вона знімає подразнення, пом’якшує, зволожує і розгладжує шкіру. 

Ефірна олія лаванди заспокоює, знімає напругу та налаштовує на сон.

Також можна використовувати як шампунь дорослим з надмірною чутливістю шкіри голови та сухою себореєю.

 

Перевага фізіологічного засобу для купання:

 • У засобі використано м’які поверхнево-активні речовини натурального походження (глюкаміди, глюкозиди), отримані з цукру, кокосового та пальмового масел. Вони не подразнюють шкіру, не містять окису етилену та сульфатів, є біорозкладними (індекс відновлення вуглецю 94-95%).
 • Шампунь не містить штучних ароматизаторів та барвників, які можуть викликати алергії та подразнення на шкірі, натомість кольори отримані за допомогою натуральних компонентів (морські водорості, голуба глина, обліпихова олія, трави).

 

Відсутній на складі

Марокканський шампунь з вулканічною глиною Гассул та олією аргани

115.00 225.00 

Дія:

Мяке очищення для будь-якого типу волосся

Зменшує випадіння та сприяє росту нового волосся

 

Марокканський шампунь поєднав у собі унікальні природні компоненти для догляду за волоссям – вулканічну глину Гассул, арганову олію, відвар мильних горіхів та пшеничні протеїни, –  які зміцнюють волосся, значно покращують його стан та вигляд. Він дуже бережно очищує шкіру голови і, на відміну від інших глиняних шампунів, не сушить хвостову частину волосся. Завдяки тому, що основа шампуню – це природні компоненти, які мають очищувальну дію (відвар мильних горіхів та глина Гассул), кількість ПАР у засобі мінімальна.

Гассул – це унікальна вулканічна глина, яка добувається тільки в Атлаських горах в Марокко. В цій глині міститься багато кремнію, магнію, заліза, цинку, кальцію, калію, натрію тощо. Усі ці мінерали дуже важливі для підтримки здоров’я шкіри і волосся. Вона добре очищує шкіру голови від забруднень і відмерлих клітин, зменшує прояви лупи та лущення шкіри. Окрім того, марокканська глина надає волоссю помітної гладкості та шовковистості.

Олія аргани, як і глина Гассул, виготовляється в Марокко. Вона цінується за вміст незамінних моно- і поліненасичених жирних кислот. Арганова олія відмінно живить та зволожує волосся, його структура відновлюється, набуває блиску і міцності.

Мильні горіхи – це плоди (ягоди) мильного дерева Sapindus. Сучасна наукова назва рослини походить  від лат. sapo – мило і indicus – індійський, що дослівно означає «індійське мило». Це 100% натуральний рослинний мийний засіб, який не викликає алергій, оздоровлює волосся, а також має низький рівень pH (що дуже важливо для надання волоссю гладкості). Мийні властивості плодів цього дерева обумовлені високим вмістом сапонінів (натуральних піноутворювачів) – до 38%.

Пшеничні протеїни – це білкові молекули, які здатні проникати всередину волосини, заповнюючи пошкоджені ділянки та відновлюючи його структуру. Пшеничні протеїни значно зменшують негативні наслідки агресивних лужних впливів: миття, фарбування, висвітлення тощо. Також протеїни пшениці створюють на поверхні волосся захисну плівку, яка добре зволожує волосся та запобігає надмірному випаровуванню вологи, а також виконує функцію антистатика.

Переваги наших шампунів:

В шампуні використано м’які поверхнево-активні речовини натурального походження (глюкаміди, глюкозиди), отримані з цукру, кокосового та пальмового масел. Вони не подразнюють шкіру, не містять окису етилену та сульфатів, є біорозкладними (індекс відновлення вуглецю 94-95%).

Шампунь не містить силіконів – дешевих синтетичних косметичних складників, які утворюють на поверхні волосся плівку, яка не дає змоги порам шкіри дихати. Така плівка дає короткотривалий ефект гладкості, але надалі призводить до погіршення стану волосся (тьмяність, ламкість).

Шампунь містить натуральні рослинні та ефірні олії, завдяки чому волосся зміцнюється та оздоровлюється.

Шампунь не містить штучних ароматизаторів та барвників, які можуть викликати алергії та подразнення на шкірі, натомість кольори отримані за допомогою натуральних компонентів (морські водорості, голуба глина, обліпихова олія, трави).

Відсутній на складі

Себорегулюючий шампунь з голубою кембрійською глиною та розмарином

85.00 145.00 

Не містить сульфатів, парабенів, силіконів, мінеральних масел та інших агресивних для шкіри компонентів.
– Сприяє зменшенню жирності шкіри голови
– Зміцнює волосся
Шампунь відноситься до класу космецевтики (має лікувальний ефект), але може використовуватись і при звичайній надмірній жирності шкіри голови.
Добре очищує шкіру голову, не порушуючи її pH. Заспокоює та зволожує шкіру голови. Має кератолічну дію (відлущує поверхневій шар епідермісу), в результаті чого допомагає у боротьбі із лупою (себореєю), а також активізує обмінні процеси в шкірі.

Голуба кембрійська глина абсорбує шкірне сало, звужує пори, сприяє зміцненню волосся.
Олія виноградної кісточки надає волоссю гладкості, не обтяжуючи його та не залишаючи на ньому жирної плівки.
Сірка – важливий компонент на шляху відновлення волосся. Сірка входить до складу шкірного сала та приймає участь у формуванні кератину – білка, з якого утворене саме волосся. Також сірка оптимізує секрецію сальних залоз, мінералізує шкіру і злегка відлущує, в результаті чого шкірні покриви очищуються і шкіра «дихає».
Комбінація ефірних олій розмарину, лимону та чайного дерева має протизапальну дію, зменшує гіперсекрецію шкірного сала.Також ці ефірні олії надають блиску та гладкості волоссю.
Ментол заспокоює та освіжає шкіру голови.

 

Відсутній на складі

Трав’яний шампунь з конопляною олією

95.00 165.00 

Трав’яний шампунь з конопляною олією – це оновлена версія Трав’яного шампуню з шавлією та евкаліптом

Дія:

 • Для нормального волосся та схильної до жирності шкіри голови
 • Не містить сульфатів, парабенів, силіконів, мінеральних масел, мікропластику, PEG, продуктів тваринного походження

Трав’яний шампунь має м’яку очисну та антибактеріальну дію, нормалізує роботу сальних залоз.

Конопляна олія містить велику кількість ненасичених жирних кислот, вітаміни, мікроелементи та амінокислоти. Вона захищає волосся від втрати вологи, відновлює та пом’якшує його.

Шавлія містить велику кількість фітонцидів (біологічно активних речовин, що пригнічують зростання і розвиток бактерій, мікроскопічних грибів), флавоноїди та дубильні речовини. Вона чинить протизапальну, антимікробну, загальнозміцнювальну дію. Шавлія добре підходить для схильної до жирності і лупи шкіри голови, а також сприяю росту нового волосся.

Евкаліпт стимулює ріст волосся завдяки активізації кровообігу. Окрім того, евкаліпт, як і шавлія, має антисептичну дію, завдяки чому зменшує лупу, подразнення та свербіж шкіри голови.

Олія м’яти продовжує свіжість шкіри голови.
Шампунь виготовляється з відвару кропиви та мати-й-мачухи, які значно зміцнюють волосся.

Переваги наших шампунів:

 • В шампуні використано м’які поверхнево-активні речовини натурального походження (глюкаміди, глюкозиди), отримані з цукру, кокосового та пальмового масел. Вони не подразнюють шкіру, не містять окису етилену та сульфатів, є біорозкладними (індекс відновлення вуглецю 94-95%).
 • Шампунь не містить силіконів – дешевих синтетичних косметичних складників, які утворюють на поверхні волосся плівку, яка не дає змоги порам шкіри дихати. Така плівка дає короткотривалий ефект гладкості, але надалі призводить до погіршення стану волосся (тьмяність, ламкість).
 • Шампунь містить натуральні рослинні та ефірні олії, завдяки чому волосся зміцнюється та оздоровлюється.
 • Шампунь не містить штучних ароматизаторів та барвників, які можуть викликати алергії та подразнення на шкірі, натомість кольори отримані за допомогою натуральних компонентів.