Відображаються усі з 3 результатів

Відсутній на складі

Oil-комплекс для волосся з олією броколі

185.00 

Дія:

 • Запобігає сухості та посіченості волосся.
 • Знижує ступінь травмування волосся від негативних термічних, хімічних та механічних факторів (фени, праски, ультрафіолет, розчісування, фарбування).
 • При регулярному використанні надає блиску, полегшує розчісування та робить волосся гладшим.

Oil-комплекс для волосся – це поєднання найдієвіших олій для догляду за хвостовою частиною волосся, які захищають його від пошкоджень. Не містить силіконів та мінеральних масел.

 • Олія насіння броколі робить волосся м’яким та шовковистим. Захисну дію цієї олії порівнюють з силіконами: вона значно полегшує розчісування, не обтяжуючи волосся.
 • Олія жожоба містить комплекс амінокислот, які входять до складу білків рослини, що нагадують за структурою колаген. Завдяки цим білкам волосся набуває пружності, а захисна невидима плівка (яка дихає, на відміну від силіконів) утримує всередині волосся вологу та захищає його від впливу несприятливих зовнішніх факторів.
 • Олія аргани, авокадо та виноградних кісточок захищають волосся від несприятливих факторів (ультрафіолету, високих температур); відновлюють структуру волосся, ефективно пригладжуючи лусочки; надають волоссю блиску.

 

Відсутній на складі

Віск-масло для волосся

115.00 
 • Захищає волосся під час миття
 • Відновлює волосся
 • Запобігає сухості та посіченості
 • Не містить силіконів
 • Не містить компонентів тваринного походження (Vegan)

Віск-масло захищає волосся його від шкідливих  зовнішніх факторів: укладки, вітру, ультрафіолету, розчісування. Регулярне використання воску допоможе запобігти посіченості кінців, надасть волоссю гладкості та м’якості.

Кінчики волосся надзвичайно вразливі. Чим довше волосся, тим важче запобігти посіченості кінців. Аби цього не сталося, слід регулярно зволожувати волосся та доглядати за ним. Найкраще використовувати віск перед миттям. Чому саме таким способом?  Біля коренів волосся масніє швидко, а кінці залишаються сухими. Якщо хвостову частину перед миттям покривати тонким шаром з масел та воску, то така ліпідна плівка захищатиме їх від впливу поверхнево-активних речовин та гарячої води.
Також віск-масло можна використовувати після миття і не змивати.

Регулярне використання такого воску допоможе запобігти посіченості кінців, надасть волоссю гладкості та  здорового блиску!

Відсутній на складі

Маска-скраб для шкіри голови з морською сіллю, кропивою та евкаліптом

55.00 185.00 

Глибоке очищення шкіри голови.
Оздоровлення шкіри голови.

 

Маска-скраб для шкіри голови на основі морської солі і трав глибоко очищує шкіру голови та відлущує відмерлі клітини. Як результат, шкіра дихає, покращується кровообіг та зменшуються прояви лупи.
Завдяки глибокому очищенню пор під час скрабування, активні компоненти маски-скрабу проникають в глибші шари епідермісузміцнюючи волосяні цибулинки та сприяючи росту нового волосся.

Скраб містить сірку – мікроелемент, який бере участь у будівництві білка кератину, без якого волосся і шкірний покрив не мають можливості нормально розвиватися. Саме сірка є основним джерелом гладкості і блиску волосся.

Які переваги має маски-скраб для шкіри голови Green Valerie?

 • Скраб легко промивається шампунем, не залишаючи по собі відчуття жирності.
 • Скраб містить морську сіль дуже дрібного помелу і пудри трав, завдяки чому відлущування відбувається м’яко, не травмуючи шкіри.