В умовах проживання в сучасних  містах з поганою екологією, харчуванням та постійним стресовим навантаженням, повернення до повністю натурального догляду за шкірою не завжди є легким.

Саме тому я навчилась ефективно поєднувати натуральні рослинні компоненти з різних частин нашої планети з деякими новітніми активними інгредієнтами, які є важливими для шкіри, але повністю безпечні для здоров’я.

 

Основні принципи, за якими виготовляємо продукцію:

  • Уся продукція розробляється за принципами корнеотерапії та фізіологічного догляду за шкірою, який не порушує її захисної функції. Кожен засіб ретельно розроблений відповідно до певного типу (суха, жирна, комбінована, нормальна) та стану шкіри (чутлива, проблемна, зневоднена тощо).
  • Основа кожного продукту – це компоненти природного походження: олії, відвари, гідролати, натуральні соки, трави, екстракти, фруктові кислоти, ефірні олії.
  • Ми використовуємо найкращі рослинні компоненти з усього світу, обираючи найбільш дієві та адаптовуючи їх до особливостей європейського типу шкіри.
  • Ми доповнюємо наші засоби лише сертифікованими активними компонентами, які дозволені до використання в органічній косметиці (сертифікати Ecocert, COSMOS).
  • Наша косметика не містить мікропластику, синтетичних згущувачів, PEG, силіконів тощо.
  • Ми не використовуємо для виробництва косметики синтетичних віддушок (ароматизаторів) та фарбників, замінюючи їх натуральними ефірними оліями та природними кольорами, які отримуємо з рослин.
  • Косметика (і компоненти) не тестується на тваринах. Ми маємо багато постійних клієнтів, які залюбки тестують усі наші новинки.
  • Майже уся продукція виготовлена без використання компонентів тваринного походження (vegan). Лише декілька товарів містять мед, бджолиний віск або молоко, про що зазначено у складі.
  • Продукція виготовляється невеличкими порціями. Нам важливо, щоб косметика була свіжою, оскільки тоді вона якнайкраще проявляє свою біологічну активність.
  • Використання рослинних, харчових та екологічних консервантів робить косметику безпечною для здоров’я та зменшує прояв алергічних реакцій на шкірі. Саме тому наша косметика має короткий термін придатності (до 6 міс.) і зберігається в холодильнику.

І ще…

Природні натуральні інгредієнти мають високу біологічну активність. Тому уважно читайте склад та рекомендації й враховуйте можливі індивідуальні особливості.

 

Щиро дякуємо усім нашим постійним клієнтам, адже завдяки вашим відгукам у нас з’являється натхнення та мотивація створювати нові засоби!